TEDxTallinnSalon MÄRKA ME

TEDxTallinnSalon: MÄRKA ME sündmusele saab registreeruda läbi Fienta. Fientasse sisestatud e-maili aadressile saadetakse info nii otse- kui ka järelvaatamise kohta. Sündmus on tasuta ning järelvaadata saab kuni pühapäevani, 4.04.

Elukaar. Kusiganes sa elukaarel praegu oled, selle teekonna läbime me kõik. Kas alati märkame, mis kõik selle teekonna peale jääb…? Rõõmud, elevus ja ootusärevus, aga ka häbi, piinlikkus ja kurbus? Ja lisaks sellele, mis sinna vahele jääb, ka kes?

Vaatame otsa erinevatele etappidele ja emotsioonidele – põrkume elukaarel nii sõnuseletamatu õnnetunde kui mahamurdva kurbusega, nii sünni kui ka surmaga. Kuidas me selle kõigega toime tuleme? Mida teha, et kurbust ja muret oleks vähem või kuidas hakkama saada, kui sa juskui ei sobitu oma keskkonda? Või saaks juba ennetavalt midagi ette võtta, et keerulisi olukordi oleks lihtsam taluda? Ja eks me kõik vananeme. Kui vanusenumber juba 60, 70 või hoopis 80 ütleb, siis kuidas sellest hoolimata gaas põhja vajutada ning elu täiel rinnal nautida?

“MÄRKA ME” paneb märkama, nii sind ennast kui ka teisi sellel teel, sest nagu öeldud – see rada on kõigil ees. Kutsume sind sellest kiirretkest läbi elukaare osa saama 30. märtsi õhtul kell 17:00.

Kohtumiseni 30. märtsil 2021.

Esinejad