TEDxTallinn 2020: Käänaku taga

Live stream

Üritusest

Kuupäev: L 26. september 2020 kell 11:00 – 20:00

Meil on rõõm teatada, et üle mitme aasta toimub taas TEDxTallinn. Tuleme 26. septembril teile koju läbi virtuaalkanalite uuest ja põnevast asukohast, Proto avastustehasest Noblessneri sadamas. 

TEDxTallinn 2020 teema on “Käänaku taga”. Inimestele üldjuhul meeldivad sünnist saati kõiksugu käänakud-kurvid-põiked-metsavaheteed kõige selle põnevuse, uudsuse, avastamisrõõmu ja vallutamiskire pärast, mida neil kogeme. Kuid miskipärast see kirg kaob… Igapäevases elus ja tulevikule mõeldes teadmatus ja pime kurv hoopis takistab mõistusepärast otsustamist ja tekitab tegutsemist halvavat kõhedust, hirmu ja minnalaskmistunnet. Me jätame end passiivselt juhuste hoolde, ohjamata olukorda, arvestamata ohumärke, kainet mõistust ja asjatundjate suuniseid. Loodame hoopis, et järgmise kurvi taga on ootamas hingetõmbeaeg, aga ets kae – ei olegi.

26. septembril jalutame mõtiskledes koos läbi ühiskonna, muusika, tehnoloogia, vaatame maailmas toimuvale disaineri pilguga. Kas järgmise käänaku taga peidab end järgmine keskkonnakatastroof? Kas õnnestub mööda põigata ja avastada hoopis uusi lahendusi kosmoloogiast? Võtame hetke ja vaatame endasse ja küsime: “Kuhu siis edasi?”. Äkki viib nii mõnigi tee – mis siis, et käänuline – ammu oodatud lahenduseni? Lavale on oodata terve plejaad põnevaid kõnelejaid, keda hakkame tutvustama suve teises pooles.

Uuendatud info

Kuna tänane olukord nii Covid-19 kui ka teiste viirushaiguste osas ei anna meile piisavat kindlustunnet, oleme otsustanud teha seekordse TEDxTallinna virtuaalsena ja tuleme Proto avastustehasest kõikide esinejatega otse Sinu koju. 

Saadame kõikidele piletiomanikele läbi Fienta meili teel kõik juhised, et saaksite 26. septembril oma päeva täiel rinnal nautida ja seda võimalikult samal moel nagu Proto avastuskeskus võimaldaks. 

Ülekannet on võimalik jälgida ka Facebook live’i kaudu

Kohtumiseni virtuaalsete käänakute taga!

Ootame teid pardale, meie lend stardib 26. septembril Noblessnerist!

Esinejad