Eriteadaanne

Tegime otsuse virtuaalseks minna raske südamega, sest sel laupäeval pole mõistlik koguda palju inimesi ühte ruumi kokku ega seada ohtu meie esinejaid või osalejaid. Ja teate, sõbrad, otsustasime teha teile kerge südamega hoopis kingituse: kogu TEDxTallinn on sel aastal TASUTA, kõigile pileti ostnutele kanname raha tagasi, kõik muu on nii nagu ennegi lubatud. Me ei jäta midagi ära, need ideed on olulised ja vajavad platvormi, mille kaudu levida. 

2020 on üks veider aasta, keeruline nii teile kui ka meile. Meil on laval terve rida ideid, mis peaks kindlasti väga paljudeni jõudma ja mis puudutavad väga paljusid, ka neid, kel pole võimalik piletiraha maksta.

Kui tahad meid vaadata nagu telekat, ei pea midagi muud tegema, kui hoidma silma peal meie Facebooki kanalil, siis saad teada, kust meie ülekannet vaadata. Aga siis ongi see nagu telekas. Selline üheülbaline või nii. 

Kui tahad ikka kõigest osa saada, esitada vaheaegadel mõnele esinejale küsimusi või tutvuda teiste osalejatega, siis palun registreeri end hiljemalt kolmapäeval läbi Fienta osalejaks (seal on müügil 0-eurone veebipilet). Kutsu endale külla sõbrad, kellega igapäevaselt niikuinii suhtled, kutsu kuulama nii noored kui vanad  pereliikmed (kõik on eesti keeles!) ja veeda koos meiega üks sisutihe ja ideedest tulvil päev!

Kui oled juba korra pileti ostnud ja ostuprotsessis oma meiliaadressi andnud, ka siis, kui selle tagastasid, on sul ligipääs TEDxTallinnale olemas – saadame sinu meilile info, kuidas neile tegevustele ligi pääsed. 

Miks me seda kõike teeme? 

Esimene TED-i kõne avaldati aastal 2006: Sir Ken Robinsoni kõne haridussüsteemist. See on siiani kõigi aegade populaarseim, vaadatud üle 67 miljoni korra ja inspireerinud hariduse vallas tegutsema väga paljusid inimesi.

Meie TEDxTallinna tiimis oleme kirju seltskond vabatahtlikke paljudelt elualadelt, kes usuvad samuti, et TED-i ja TEDx-i kõne kujul esitatud ideedega on võimalik muuta maailma paremaks, julgustades kuulajaid teisiti mõtlema ja andma oma panuse just seal, kus neile südamelähedane.

Me korraldame TEDxTallinna sündmusi õhtuti ja nädalavahetustel ning isegi erinevates ajavööndites, sest see on meie viis maailma muuta. Meil on tuliseid vaidlusi, tõsiseid arutelusid, palju nalja ja kuna me oleme nii erinevad, siis kummutame üksteise eelarvamusi ja rikastame maailmapilti. Me ei esinda ühegi organisatsiooni või institutsiooni huve, teeme seda kõike eraisikutena. TEDxTallinn ei teeni piletitelt tulu – kasutame piletite müügist saadud summasid vaid korralduskulude ja videote produktsiooni katmiseks. TED annab meile litsentsi, reeglid ja juhtnöörid ideede sõltumatuks ja mõjusaks jagamiseks, mis on kogunenud TED-i enda ja teiste vabatahtlike TEDx-ide kogemuste pealt. Aga neid sündmusi on meil võimalik korraldada ainult tänu tiimiliikmete, heade sõprade, lojaalsete fännide ja meie visiooni jagavate partnerite abile.  

Seega soovime omalt poolt Sulle turvalist ja ägedat laupäeva – veeda päev kodus oma lähedastega, sest nii püsid terve, aga saad nautida kõiki ägedaid ideid, mida meie esinejad pakuvad. Loodame, et järgmisel korral kohtume päriselt! 

TEDxTallinna tiim